AliasOutlet jako multibrandowa platforma, umożliwia zakup wysokiej jakości ubrań polskich marek zarówno w sklepie online jak i salonach firmowych.

Z AliasOutlet zakupy zyskują zupełnie nowy wymiar, zapewniając klientom maksimum komfortu. Firma wychodzi naprzeciw wyszukanym potrzebom każdego odbiorcy i łączy ogólnodostępność sklepu online z indywidualną ofertą w naszych butikach. Szeroki wybór i różnorodność wzorów w ramach dostępnego asortymentu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Klientki znajdą tu tylko polskie, cieszące się zainteresowaniem marki odzieżowe m.in.: GaPa Fashion, Modern Line, Taranko, Maxima i wiele innych. Znajdą się tu również autorskie kolekcje polskich projektantów np. Teresa Kopias.

W naszym różnorodnym asortymencie znajdują się zarówno idealnie skrojone ubrania do pracy, odpowiednie na oficjalne spotkania, jak i stroje typu casual.

AliasOutlet to nie tylko sklep internetowy. Posiadamy również 18 sklepów stacjonarnych w województwach lubuskim, wielkopolskim i dolnośląskim. Salony umiejscowione są w najbardziej popularnych i dogodnych punktach miasta.

Należy pamiętać, że w AliasOutlet najważniejsze jest zadowolenie każdej klientki. Profesjonalny personel doskonale dba o jej potrzeby i zna jej wymagania. Zachęcamy do zadawania nam pytań poprzez e-mail lub telefonicznie.